אילו תכשיטים מתאימים לכלה ביום חתונתה?

לבחור אולם, לדאוג לשמלה, לקבוע עם הצלם, להחליט על המוזיקה, להגיע לטעימות ולסגור על תפריט, להחליט איך לעצב את האולם… הארגונים והריצות לקראת החתונה הולכים ונהיים קדחתניים יותר ויותר ככל שאנחנו מתקרבים לתאריך. וכשאנחנו נמצאים כבר ממש בישורת האחרונה, וכבר כמעט מגיעים ליום המיוחל, זה הזמן לבחור תכשיטים ליום החתונה. בניגוד להרבה מטלות אחרות, זו דווקא יכולה להיות כיף אדיר.

מה הסגנון שלך?

בוודאי שמת לב שיש בארגון החתונה כמה תחומים שבהם יש דברים שמקובל לעשות. יש דרך מקובלת לעצב גן אירועים בשרון, יש דרך מקובלת לתכנן את התפריט ואת הבופה שלפני החופה, ויש דרך מקובלת לשלב בין סגנונות מוזיקה שונים כדי למשוך לרחבה כמה שיותר אורחים. אומנם יש סגנונות קלאסיים של תכשיטים לכלה, אבל בתחום הזה את יכולה להתפרע ולעשות כמעט כל מה שמתחשק לך. עדין וצנוע, מנקר עיניים או צבעוני ונועז- כל האפשרויות פתוחות בפנייך.

לא בטוחה מה הכיוון שמתאים לך? בדיוק בשביל זה יש חברות קרובות, וכמובן שמעצבת השמלה תוכל לעזור ולייעץ.

מה התקציב שלך?

כמעט כל אחד מהמרכיבים האחרים של החתונה ישתלטו על רוב התקציב המתוכנן, אבל בתחום התכשיטים יש מגוון ענק של אפשרויות וסקלת מחירים רחבה וגמישה. הדרך הכי פשוטה ונוחה לחסוך היא להזמין תכשיטים מהאינטרנט, אבל כדאי לעשות את זה כמה שיותר מוקדם כדי שלא תהיה בלחץ למדוד ולוודא שאת אוהבת את הלוק הסופי. אם נתקדם קצת בסולם המחירים, יש היום כמה רשתות ומעצבים עצמאיים שמציעים תכשיטים אופנתיים, אלגנטיים ואיכותיים במחירים מאוד נוחים וזמינים. החל מפריטים שעולים כמה עשרות ועד כמה מאות בודדות של שקלים, וכדאי לעקוב ולחכות למבצעים גדולים שיש בדרך כלל סביב ראש השנה, פסח ויום האהבה.

כאשר נטפס לשלבים העליונים של סולם המחירים, נמצא חנויות יוקרה המציעות תכשיטים מזהב וכסף, המשובצים בפנינים ויהלומים. היצירתיות בינינו יכולות להזמין תכשיטים בעיצוב אישי ובעבודת יד, כדי להפוך את יום החתונה למיוחד וחד פעמי אפילו יותר.

קפה ומדידות

הרבה מהסידורים וההכנות לקראת היום הגדול מתבצעים בלחץ, בריצות ממקום למקום. מהסטודיו של הצלם כדי לסגור לוקיישן לצילומים, אל אולם אירועים בשרון כדי לטפל בפרטים האחרונים, ועוד כמה עשרות טלפונים על הדרך. בתוך כל הלחץ הזה, מה דעתך לקחת הפסקה קלה ולהאט את הקצב? כי בחירת תכשיטים היא הזדמנות מעולה לעשות בדיוק את זה. ההמלצה שלנו – לקבוע עם כמה חברות, להיפגש לקפה וריכולים, ואז ללכת ביחד כדי למדוד ולהסתכל על האפשרויות בכמה חנויות שונות. רוצה לשדרג את החוויה אפילו יותר? מה דעתך על יום שמשלב ארוחת בוקר, ספא ובחירת תכשיטים? ואת אפילו לא חייבת להתחייב ולבחור באותו היום. תבקשי מאחת החברות לצלם אותך עם האפשרויות המועדפות, ואחרי זה תוכלי לקבל החלטה בשקט.