3 דרכים שבהן האורחים בחתונה יהיו מרוצים

חיפשתם גני אירועים בשרוןמצאתם אולם אירועים בשרון שאהבה נפשכם – וכעת הגיע הזמן לדאוג לתכנון החתונה. כולנו רוצים שהאורחים שלנו יצאו מאושרים מהחתונה שלנו, ויהנו לא פחות מאיתנו. אז איך גורמים לזה לקרות? הנה שלוש דרכים בהן תגרמו לחתונה שלכם להיות הכי שמחה שיש, ולאורחים שלכם להיות מאושרים עד הגג.

 

רגע, החתונה לא בשבילנו?

כן, החתונה מיועדת בעיקר לבני הזוג. זהו היום בו אתם חוגגים את האהבה שלכם – אך לא פחות חשוב מכך, אתם מזמינים אורחים לחתונה. הם חשובים לכם, אתם אוהבים אותם ואתם רוצים שיהיה לכם טוב ושמח ביום המיוחד שלכם, ממש כפי שהייתם מארחים אותם לו הם היו מגיעים לבקר בבית שלכם. מלבד זאת, אורחים מרוצים משמעם חתונה מוצלחת יותר, כזו שנמשכת עוד ועוד ואף אחד לא רוצה שתיגמר – כך שהרווח, כך או כך, כולו שלכם!

3 דרכים להפוך את האורחים שלכם מאושרים – יוצאים לדרך

1 – השקיעו בקייטרינג

חתונה ממוצעת אורכת כ-5 שעות, ובזמן הזה – מלבד לתת לכם נשיקות בלחי ולרקוד איתכם, האורחים שלכם צריכים לאכול. והרבה. הפן הקולינרי של האירוע צריך להיות בראש סדר העדיפויות באירוע שלכם. חשוב שתקבלו המלצות לגבי איכות המזון באירוע ותטעמו אותו בעצמכם, חשוב שתבדקו אם יש מנות מיוחדות לאורחים מיוחדים (מטעמי אלרגיות, כשרות ועוד) וכל זה – בלי לחרוג מהתקציב. אם יש לכם קהל גדול שנמנע מאכילת מוצרים מהחי, מומלץ להזמין עבורם אוכל ייעודי מקייטרינג שמתמחה בקהל הזה- קייטרינג טבעוני. סוג המזון לגמרי תלוי בכם, אבל חשוב שהוא יהיה טוב, שיתאים לכולם והעיקר- שיהיה ממנו הרבה!

2 – נוחות מעל הכל

חשבו על המקום בו החלטתם להתחתן ובדקו את מזג האוויר ואת הטמפרטורה – כעת חשבו האם שני הפרמטרים הללו יגרמו לאורחים שלכם לנוחות. אם האולם בו בחרתם לא נגיש לאורחים מבוגרים או נכים, למשל, עליכם לעשות כל כדי לגרום להם להגיע בנוחות למתחם האירוע. אם החתונה מתקיימת במזג אוויר קר – ציידו את האורחים שלכם בפשמינות נעימות או שמיכות קלות לזמן החופה והאוכל, או לחילופין – אם האירוע מתקיים בשיא הקיץ, עשו הכל כדי שמיזוג האוויר יפעל באופן משביע רצון.

3 – בדרו את האורחים שלכם – הם יודו לכם!

רוב הזמן, החלק של הבידור בחתונה מתייחס למוזיקה. וגם כאן, חברים, לא כדאי להתפשר. בחרו בקפידה את המוזיקה באירוע שלכם ותוודאו שמדובר באיש מקצוע מוכשר ורגיש, שיידע להרקיד את הקהל, לקרוא אותו, ישלוט במגוון רחב של סגנונות מוזיקליים וינצח על הפן המוזיקלי של האושר שלכם באופן מושלם, לא פחות. בנוסף, נסו לכוון גם לטעם של האורחים שלכם כשאתם בוחרים פלייליסט לחתונה, זה חשוב לא פחות מאשר לבחור את השירים שאתם הכי אוהבים. חשבו מה יגרום לאורחים לזוז, מה יגרום ללילה להיות מהנה יותר ואיך הופכים את המוזיקה בחתונה למסמר הערב. אם תבחרו איש מקצוע מיומן – זו לא תהיה בעיה!