צרו קשר

לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס -

צרו קשר

לתיאום פגישה

לפרטים:

072-216-0052

אירועי חברה

אירועים עסקיים

אירועי חברה וכנסים

אם אתם בדיוק צריכים לארגן אירוע לעובדים, או אולי יום עיון רב משתתפים, אתם עלולים להרגיש אובדי עצות. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא קודם כל למצוא מקום שבו ייערך האירוע, והמשימה הזו יכולה להיות הקשה מכולן. בדיוק בשביל זה יש לכם את אודאון.

 

הפקת אירוע

אם בדיוק בקשו ממכם בחרה לארגן מסיבת עובדים לרגל סיום שנה או שאתם אחראים על קיום כנסים מקצועיים, אתם עלולים להיתקל בכאבי ראש לא קטנים. בדיוק בשביל זה אנחנו באודאון מציעים את האולמות שלנו כדי שתוכלו לקיים את כל סוגי האירועים העסקיים, לרבות הרצאות וימי עיון. לפני שאתם בוחרים מקום לקיום אירוע, הקפידו על מספר גורמים כדי שכולם יצאו מרוצים:

 

מיקום

 

הקפידו על מיקום נוח ונגיש כדי שאף אחד לא יצטער או לפני שהאירוע התחיל.

 

 

גודל

 

המקום שבו אתם עורכים את האירוע צריך להיות בגודל שמתאים לכמות המוזמנים.

 

 

איכות

 

כאשר העובדים שלכם באים לאירוע, תכבדו אותם ותדאגו שהאירוע יערך במקום שישדר להם כמה אתם מעריכים אותם.

 

אודאון

אם הטילו עליכם לארגן אירוע לעובדים של החברה שלכם, אודאון זה בדיוק מה שאתם צריכים. אודאון הוא גן אירועים הממוקם בלב השרון. באודאון תוכלו לערוך אירועים עסקיים ואירועים פרטיים.  המיקום הנוח, השירות ברמה הגבוהה ביותר והצוות המסור שלנו יהפכו את האירוע שלכם להיות בדיוק כמו שחלמתם. אתם רק צריכים לפנות אלינו, את כל השאר אנחנו כבר נעשה.

 

לסיכום

הפקה של אירוע או כנס עובדים גדול מצריכה קודם כל מחשבה על המיקום שבו ייערך האירוע. בחרו מיקום נגיש ונוח שיאפשר לכולם הגעה קלה. בנוסף, המקום צריך לאפשר לכם לקבל את כלל השירותים הנצרכים לאירוע ברמה הגבוהה ביותר, כדי שתוכלו להגיע לאירוע בראש שקט.